Gotowe projekty domów szkieletowych

gotowe projekty domów szkieletowych

Dziś niezwykle popularna jest technika drewniana tzw. kanadyjska i ciężka niemiecka definiowana niejednokrotnie jako drewniana budowa słupowa. Obie owe techniki drewniane bazują na konstrukcji ścian zrobionej ze słupów drewnianych w postaci szkieletu. W technice kanadyjskiej słupki drewniane miały zwykle 10 cm na 10 cm, natomiast w w technologii niemieckiej przeważnie było to 12 x 15 cm.

Jeżeli szukasz gotowych projektów domów, znajdziesz je pod adresem: https://archido.pl/12-projekty-domow

Domy szkieletowe

Projekty domów szkieletowych tzw. “domy kanadyjskie” bądź “domy skandynawskie” rozpoczynają pozyskiwać stopniowo jeszcze większą liczbę wielbicieli. Budowa takiego domu opiera się na drewnianym szkielecie, jaki przy doskonałym projekcie oraz odpowiednim wykonaniu zagwarantuje długą trwałość. Przy budowie owego rodzaju domu należałoby skorzystać z profesjonalnych wykonawców, jacy dzięki własnej umiejętności oraz doświadczeniu zrealizują obiekt zgodnie z regułami sztuki budowlanej.

Ich najistotniejszą korzyścią jest krótki czas realizacji, dzięki wykorzystaniu czynników prefabrykowanych. Sprofilowane spółki stawiają takie domy chociażby w trzy miesiące. Budowa szkieletowego domu jest prosta, elementy drewniane bądź stalowe, są obudowane oraz zakryte. Dom z zewnątrz niczym nie różni się od zrobionego w technice standardowej. Projekty domów szkieletowych są tak samo jak również klasycznych domów, różne. Jest z czego wybierać. W technice szkieletowej robi się również domy energooszczędne. Przy wykorzystaniu właściwych produktów, domy owe mogą mieć niezwykle odpowiednie parametry użytkowe.

Oferta gotowych projektów domów szkieletowych

Gotowe projekty domów szkieletowych od kilkunastu lat podbijają sektor budowlany. Ich główną korzyścią jest czas budowy, niewielkie wydatki oraz niesamowity wygląd. Zwykle obiekt w systemie szkieletowym można postawić w 6 tygodni, niezależnie od pory roku. Jak każdy budynek, taki także potrzebuje fundamentów, lecz na tymże prace „mokre” się kończą. Chociażby przy kilkustopniowym mrozie można stawiać budowę. Jest to znakomite wyjście dla przedsiębiorców, jakim zależy na czasie. Gdy finanse nie pokrzyżują planów, w nowym domu można zamieszkać po trzech miesiącach od wylania fundamentów. Gotowe projekty dostępne są tutaj: https://archido.pl/46-projekty-domow-szkieletowych

Ekologiczne projekty domów

Dla wielu Przedsiębiorców znaczenie ma fakt, iż w budowie stosuje się prawdziwe produkty, jak drzewo. Co więcej, teren budowy jest dosyć czysty oraz nie ma na nim zwałów piasku oraz cementu, zatem dom szkieletowy jest doskonałą opcją na działki zalesione lub z roślinami, jakie potrzebują ochrony. Drzewo tworzy także charakterystyczny klimat, niezwykle dobry dla przebywających w domu osób.