Blaty kuchenne i łazienkowe

blaty drewniane

Drewno wraca do łask. Powoli, stopniowo, ale systematycznie. Po okresie, kiedy w Polsce trwał zachwyt nad gotowymi, tanimi wyrobami drewnopochodnymi, zaczynamy doceniać to, co w drewnie jest najcenniejsze – naturalność i ekologia. Firma Gepetto Warszawa stawia właśnie na powrót do drewna. To wciąż odkrywany na nowo rynek stolarski, który – jeżeli z niego skorzystać – daje wiele satysfakcji.

Drewno bez tajemnic

Gepetto nie kryje, że drewno nie ma dla nich żadnych tajemnic. Przygotują każdy produkt w zależności od potrzeb, ceny, od miejsca jego zamontowania. Specjalnością Gepetto są drewniane blaty – kuchenne i łazienkowe. Przygotowane pod wymiar, wyjeżdżają z firmy gotowe do montażu. W związku z tym, że firma korzysta z wielu gatunków drewna, jesteśmy w stanie wybrać ten gatunek, który nam odpowiada. Oczywiście warto wtedy upewnić się, czy nasz wybór aby jest najlepszy. Doświadczeni stolarze z Gepetto chętnie nam w tym pomogą.

Blaty laminowane

Rynek stolarski wymaga elastyczności. Przede wszystkim ze względu na potrzeby konsumentów, na zmieniające się mody, czy chwilowe fascynacje. Gepetto proponuje nie tylko drewniane blaty, ale współpracuje również z producentami blatów laminowanych. I są to zawsze czołowi, polscy producenci, którzy gwarantują jakość i doskonałe wykonanie. Dzięki temu mamy możliwość porównania ze sobą jednych i drugich blatów i wybrania tego, który będzie nam najbardziej potrzebny.

Blaty obłogowane

Jednak Gepetto na tym nie poprzestaje. Skoro już jesteśmy przy temacie blatów, to koniecznie trzeba sprawdzić blaty obłogowane. Nazwa być może nie od razu kojarzy się z konkretnym produktem, ale jeżeli powiemy, że mamy tutaj do czynienia z obłogiem, czyli naturalnym drewnem, płytą wiórową oraz przeciwprężnym papierem wodoodpornym, to w efekcie dostajemy bardzo stabilny blat. Przy tym jest czasami kilkakrotnie tańszy od blatów z litego drewna, nie wichruje się, a decyzja należy do nas – który z blatów będzie nam bardziej przydatny.