TK Lighting – modnie, nowocześnie i po polsku

TK Lighting

Bardzo często wydaje się nam, że zagraniczne produkty są lepsze od tego, co oferują krajowe marki, jednak jest to mylące wrażenie. Obecnie, nasze rodzime firmy stawiają na wysoką jakość wyrobów, innowacyjne rozwiązania oraz intensywny rozwój, a przy tym cechują się znajomością potrzeb polskiego konsumenta. Dotyczy to także branży oświetleniowej, w której specjalizuje się kilka znaczących przedsiębiorstw w naszym kraju. Jednym z nich jest TK Lighting, czyli firma działająca na rynku od 2013 roku, która cieszy się uznaniem zarówno wśród polaków, jak i klientów zza granicy. Marka została stworzona przez pasjonatów oświetlenia, a lampy projektowane przez pracujących dla niej specjalistów, wyróżniają się stylem, nowoczesnym designem oraz wysokiej klasy materiałami, wykorzystanymi w produkcji. Warto przyjrzeć się bliżej temu producentowi i dowiedzieć się, czego można spodziewać się po jego wyrobach.

TK Lighting – polska marka i dobra jakość

Przez 8 lat istnienia na polskim rynku, firma TK Lighting zdążyła rozrosnąć się do rozmiarów prężnie działającego przedsiębiorstwa i dokonać ekspansji na rynki zagraniczne. Lampami producenta mogą dzisiaj cieszyć się klienci z Rosji, Ukrainy, Niemiec, Francji, Holandii i wielu innych krajów. Projektanci pracujący dla marki działają jednak z myślą o potrzebach, gustach i portfelach polaków. Warto odnotować, że firma kierując się dbałością o jak najwyższą jakość wytwarzanych lamp, używa do produkcji wyłącznie polskich materiałów. Dzięki temu właśnie elementy oświetlenia od TK Lighting kojarzą się z wysokim standardem świadczonych usług, trwałością produktów oraz estetycznym i nowoczesnym wyglądem.

TK Lighting – nowoczesne rozwiązania i ciekawe projekty

Każda firma zajmująca się oświetleniem, która chce prosperować i się rozwijać, musi dbać o to, aby oferta produktowa była różnorodna. Założyciele TK Lighting doskonale zdają sobie z tego sprawę, więc dbają o to, aby w ich katalogach pojawiały się propozycje zarówno dla fanów klasycznych aranżacji wnętrz, jak i dla entuzjastów nowoczesnych oraz industrialnych dekoracji. Na szczególną uwagę zasługują te projekty, które inspirowane są loftowymi wnętrzami, czyli odrutowane lampy z widoczną żarówką, idealne do surowych wnętrz, imitujących amerykańskie fabryki z lat 50. Oprócz tego ciekawe są również modele lamp, które wykorzystują elementy drewniane. Bardziej szczegółowo zapoznać się z ofertą TK Lighting można zerkając tutaj https://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/186_tk-lighting. Wszystkie lampy z kolekcji cechuje wygoda użytkowania oraz funkcjonalność.

TK Lighting – garść propozycji od producenta

Poszukiwanie ciekawych rozwiązań oświetleniowych bywa dość kłopotliwe, jeśli nie wiemy, czego szukamy. Wybór dostępnych na rynku lamp jest bowiem bardzo bogaty. Dla tych, którzy potrzebują inspiracji, mamy kilka podpowiedzi, które modele od TK Lighting nadadzą wnętrzu blasku i charakteru. Oryginalnym pomysłem na lampę podłogową jest Metro, czyli propozycja dla wielbicieli elementów drewnianych. Prostokątny stelaż z drewna, wyposażony w trzy dekoracyjne żarówki, z pewnością przyciągnie uwagę gości i będzie równie dobrze prezentował się w salonie, jak i sypialni. Elegancka lampa sufitowa Mona Gold, składająca się z kilku abażurów o wdzięcznym, walcowatym kształcie z powodzeniem zastąpi majestatyczny żyrandol w pomieszczeniu, które jest zbyt niskie na lampę wiszącą. Jednymi z popisowych elementów kolekcji od TK Lighting są lampy wiszące o pajęczej konstrukcji, łączące metal i szkło. Tym, którym taka kombinacja się spodoba, można polecić lampę Fairy Gold.