Odpowiednia deska tarasowa jak wybrać?

taras

Dzisiaj, korzystając z okazji warto zapoznać się z materiałem kompozytowym. Jesteśmy w stanie znaleźć dla niego wiele zastosowań. Powszechnie jednak ten materiał wykorzystuje się do budowy solidnie wyglądających tarasów. W tym wypadku wybór właściwych desek tarasowych to po prostu gwarancja, że nasz taras będzie nam służył przez długie lata. Warto również wiedzieć, że nowoczesny materiał kompozytowy nie wymaga dodatkowego malowania czy impregnacji, jest także łatwiejszy w eksploatacji. W przeciwieństwie do materiałów takich, jak gres czy beton łatwiej jest utrzymać na nich czystość. W ten sposób stawiamy na rozwiązania trwałe, które mimo wszystko są dzisiaj wykorzystywane na co dzień.

Naturalna deska tarasowa.

Sam materiał jest w pełni naturalny i to właśnie sprawia, że takie piękno staje się dla nas pierwszorzędnym wyborem. Najnowsze trendy w budownictwie zmierzają w stronę całkowicie naturalnych rozwiązań i aranżacji wnętrz. Ich niewątpliwą zaletą jest również fakt, że tak naprawdę będą pasować zawsze i do wszystkiego, w związku z czym nie ma konieczności ich wymiany, gdy zamarzymy sobie całkowicie odmienić wystrój naszego tarasu. Dlatego też deska tarasowa kompozytowa ProDeck zdobyła złotą nagrodę jako Budowlana Marka Roku, co pokazuje siłę takich rozwiązań w nowoczesnym budownictwie. Jest to jedna z najważniejszych nagród, jakie przyznaje się w tej branży już od 2004 roku. Jednocześnie zwycięskie marki zostają poddane dokładnej weryfikacji i testom. Bardzo ważne jest, aby spełniały wszystkie wymogi, w tym także bezpieczeństwa i solidności. Dlatego też stale są poddawane testom wytrzymałościowym. To właśnie z tego względu materiał ten ma tak szerokie zastosowanie na placu budowy. Deska tego typu nadaje się do budowy solidnych ogrodzeń czy balkonów, jak i wielu innych elementów architektonicznych. Taki uniwersalny system, pokazuje wyraźnie, że mamy do czynienia z rozwiązaniem trwałym. Tak więc najlepsza deska kompozytowa w takim wydaniu to nic innego, jak mieszanka drewna, materiałów PVC oraz innych dodatków uszlachetniających. Sama deska jest dwustronna, a co za tym idzie bardziej odporna na uszkodzenia. Jej niewątpliwym atutem jest również fakt, że zarówno kolor, jak i wzór można dostosować do naszych indywidualnych potrzeb. Na życzenie klienta firma ProDeck jest w stanie także przygotować deski o niestandardowych wymiarach. Wszystko to po to, aby jak najlepiej dopasować je do miejsca, w którym planowana jest budowa.

Materiał lepszy od innych.

Wszystkie materiały potrzebne do produkcji naszych desek pozyskujemy od naszych dostawców, dzięki czemu oferujemy wysoką jakość produktu, której możemy zaufać, bo wiemy, z jakich źródeł pochodzi. Firma ProDeck korzysta tylko i wyłącznie z drewna najwyższej jakości oraz stabilizatorów nie zawierających ołowiu i rtęci. W ten sposób istnieje lepsza możliwość wykorzystania samego materiału. Warto więc stawiać na tak sprawdzone produkty, czego dowodem może być test materiału, gdzie widzimy wyraźnie różnicę pomiędzy tradycyjną deską, a nowoczesnym systemem ProDeck. Tak więc solidne deski tarasowe, są po prostu gwarancją dobrego wyboru. Odporność na niekorzystne warunki pogodowe to dodatkowy atut tego produktu. Warto więc wybierać mądrze.