Jak zaaranżować podłogę w salonie urody? Realizacja w Lesznie

salon urody i SPA

Salon urody i SPA to miejsce, w którym płacimy nie tylko za wykonywane usługi, ale również za niesamowite doznania oraz wyjątkową atmosferę. Aby klienci, a raczej klientki, pragnęły go odwiedzać, należy umiejętnie zaaranżować wnętrze oraz zadbać w nim o każdy szczegół. Niebagatelne znacznie mają tutaj blaty oraz podłoga, które wspaniale się prezentują… o ile zostaną odpowiednio wykończone. Dowiedz się więcej!

Podłoga i blaty z mikrocementu w salonie Your Beauty

Mikrocement to nowoczesny materiał wykończeniowy, który potrafi wyglądać bardzo efektownie. Najlepszym dowodem na to realizacja w salonie urody i SPA Your Beauty w Lesznie. Jego właścicielką jest Pani Anna, która postanowiła zastosować mikrocement na podłogach oraz blatach. Łącznie wykorzystany on został na powierzchni 166 mk2! W praktyce wykonano z niego posadzkę w całym obiekcie.

salon urody i SPA

Na posadzkę z mikrocementu natykamy się od razu po wejściu do budynku – znajduje się ona w poczekalni. Wspaniale koresponduje z dużymi oknami, przywodząc na myśl nieco styl industrialny. Stylowa sofa i eleganckie fotele wnoszą jednak do wnętrza nutkę glamouru, dzięki czemu wydaje się one ekskluzywne, a zarazem bardzo kobiece. Centralnym punktem pomieszczenia jest oczywiście stolik kawowy, a raczej duet stolików, który znakomicie dopełnia przestrzeń poczekalni.

salon urody i SPA

Następnie kierujemy się ku górze. Z tej perspektywy widać, jak genialnie współgrają ze sobą elementy w odcieniach czerni, szarości, bieli oraz naturalnego drewna. To bardzo uniwersalna paleta barw, która z powodzeniem może być wykorzystywana nie tylko w salonach urody czy gabinetach fryzjerskich, ale również w mieszkaniach, biurach czy nawet kawiarniach.

salon urody i SPA

Na piętrze można znaleźć stanowiska do zabiegów oraz część konferencyjną, w której można prowadzić szkolenia. Jak widać, mikrocement ASDecorative, wraz z czerwoną cegłą, stanowi świetne tło – zarówno do pracy, jak i do relaksu.

salon urody i SPA Leszno

Przechodzimy do części lokalu przeznaczonej tylko i wyłącznie do zabiegów. W końcu możemy popatrzeć na blat, który również jest wykonany z mikrocementu ASDecorative. Jak widać, koresponduje on z szarością podłogi, szafek oraz profesjonalnego fotela. Świetnie odnajduje się również w towarzystwie minimalistycznej tapety z geometrycznym motywem.

salon urody i SPA Leszno

Dlaczego warto wybrać podłogę oraz blat z mikrocementu?

Podłoga i blat z mikrocementu urzekają swoją prostotą i elegancją.

Blaty z mikrocementu są odporne na wilgoć i zabrudzenia. Dzięki temu materiałowi można uzyskać gładką i równą powierzchnię, której niestraszne zalanie kawą czy preparatami wykorzystywanymi w salonach urody. Ważne jest również to, że mikrocement dostępny jest w bardzo szerokiej palecie barw, dzięki czemu można go idealnie dobrać do swojego wnętrza.

Podłogi z mikrocementu wyróżniają się trwałością i odpornością na ścieranie. Świetnie odnajdują się w rozmaitych stylach wnętrzarskich. Co więcej, materiał ten nie jest szczególnie trudny w aplikacji. Dużym jego atutem jest również to, że można mieć spory wpływ na jego fakturę i uzyskany efekt końcowy.

Mikrocement ASDecorative

Szukasz pomysłu na aranżację salonu urody? A może chcesz mieć mikrocement na podłodze lub blatach w mieszkaniu? Niezależnie od tego, o jaką przestrzeń chodzi, z przyjemnością Ci pomożemy. Doradzimy w wyborze najlepszego materiału, odmierzymy jego idealną ilość oraz dostarczymy Ci szczegółowe instrukcje jego aplikowania. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń na numer 691 353 317 i zasięgnij porady!