Garaż tynkowany – charakterystyka, cena i najważniejsze informacje

garaż

Garaż tynkowany poszczycić się może wieloma zaletami zarówno jeśli chodzi o właściwości samego budynku, jak również możliwości, które oferuje swoim użytkownikom. Garaż taki może pełnić nie tylko funkcję ochronną dla znajdujących się w nim pojazdów, ale także wykorzystany może zostać jako warsztat, w którym nie tylko można naprawiać lub odnawiać posiadane przedmioty, ale także realizować swoje pasje, które wymagają nieco więcej przestrzeni i generują hałas oraz zabrudzenia, których każdy wolałby uniknąć w domu.

Garaż tynkowany – charakterystyka i cechy szczególne

Garaż tynkowany charakteryzuje się tym, iż jego ściany pokryte są warstwą wykończeniową, której głównymi zadaniami jest ochrona budynku przed różnorakimi czynnikami atmosferycznymi takimi jak deszcz czy śnieg. Tynk ma także funkcję dekoracyjną, gdyż może być on dostosowany kolorystycznie wedle potrzeb, aby jak najlepiej komponować się domem lub sąsiadującymi budynkami. Garaże tynkowane charakteryzują się nie tylko starannością wykonania, ale także, dzięki wielowarstwowym ścianom, są one odporne na duże amplitudy temperatur – ich wahania wewnątrz garażu nie się są tak duże jak w przypadku np. garaży blaszanych. Estetyczny wygląd i optymalna regulacja termiczna nie są jedynymi zaletami, którymi poszczycić się mogą garaże tynkowane, bowiem niekwestionowanym ich atutem jest łatwość w czyszczeniu. Nie wymagają one specjalistycznych narzędzi ani preparatów do czyszczenia – aby je odświeżyć wystarczy jedynie woda z płynem uniwersalnym, co bardzo ułatwia przywrócenie ich do początkowego, świeżego wyglądu.

Garaże tynkowane cena – ile kosztuje garaż ocieplany?

Cena garaży tynkowanych uzależniona jest od wielu czynników – są to między innymi wielkość garażu, rodzaj bramy, dachu, ilość okien, rodzaj tynku czy też ilość i rodzaj wybranych dekoracji, bowiem firma Piotr oferuje sztukaterię dookoła bram, okien i drzwi. Wysokiej jakości garaże tynkowane oferowane są w bardzo korzystnych cenach. W celu wyceny swojego projektu należy wypełnić formularz na stronie firmy Piotr (dostępny jest oon pod adresem https://piotr.com.pl/) lub zadzwonić pod numer telefonu 601-44-74-86 – fachowcy z wieloletnim doświadczeniem wycenią projekt i odpowiedzą na wszelkie pytania. Cena garaży tynkowanych i jej stosunek do oferowanej jakości czynią garaże oferowane przez Piotra wyborem najlepszym z możliwych. Najwyższa jakość sprawia, że są to konstrukcje oferujące wieloletnią trwałość i żywotność, a dzięki pokryciu tynkiem bez przeszkód mogą zostać przemalowane lub odnowione

Garaże tynkowane – najważniejsze informacje

Najważniejszymi zaletami garaży tynkowanych jest stabilność termiczna wnętrza, aby móc cieszyć się garażem niezależnie od pory roku, bez narażania się na ziąb zimą i skwar latem. Kolejną ich zaletą jest to, iż garaże tynkowane budowane przez firmę Piotr są dostosowywane wszelkich potrzeb oraz gustów – nie tylko w zakresie koloru, układu elementów budynku, ale także wykończenia, bowiem dostępne są nie tylko różne rodzaje bram, ale także sztukateria dookoła bram, okien i drzwi. Oprócz tych niewątpliwych zalet garaże tynkowane oferują także naprawdę dużo miejsca – ich ściany mogą zostać wykorzystane jako przestrzeń na dodatkowe regały, wieszaki rowerowe lub półki. Dzięki swojej przestronności garaże tynkowane umożliwiają swobodne manewrowanie pojazdem w swoim wnętrzu.