Bezpieczne okna, bezpieczny dom – producent okien PCV ze Szczecina

bezpieczne okna

Obecnie wiele par, a także rodzin, decyduje się na budowę własnego domu bądź gruntowny remont już istniejącego. Większa świadomość inwestorów oraz chęć stworzenia budynku będącego solidną ostoją domowników na lata sprawia, że szukają oni rozwiązań pozwalających zapewnić bezpieczeństwo na długi czas. Sztuką jest dobrać wszystkie elementy budowli w taki sposób, żeby służyły wielu pokoleniom. Jaką część tej układanki stanowią okna? Okazuje się, że bardzo dużą.

Okna są podstawą jeśli chodzi o dostęp światła do wnętrz budynku oraz izolację od temperatur zewnętrznych przy jednoczesnym zatrzymaniu ciepła wewnątrz niego. Każdy egzemplarz musi posiadać najwyższą jakość wykonania, być zgodny z obecnymi wymaganiami technicznymi, a także spełniać wymagania kupującego w zakresie designu pasującego do kolorystyki domu. Warto zainwestować w okna od sprawdzonego producenta z wieloletnim doświadczeniem.

Bezpieczne rozwiązania zgodne z wymogami

W roku 2021 ważnym aspektem jest zamontowanie okien pozwalających na wysoką oszczędność energii – przykładowo współczynnik przenikania ciepła dla okien nie może przekroczyć 0,9 W/m2K. Ma to pomóc właśnie uniknąć strat ciepła przenikającego na zewnątrz. Oprócz ekonomiczności niezbędne jest również bezpieczeństwo okien tak, aby uchroniły one dobytek przed ewentualnymi włamaniami.

Doświadczenie takie, pełne wiedzy i ciągłego doszkalania się z zakresu bezpieczeństwa i nowoczesności posiada firma Framex. W produkowanych przez nich oknach znaleźć można bezpieczne klamki SecureForte, zaczepy uniemożliwiające włamanie oraz  stalową płytkę zabezpieczająca zasuwnicę zamka przed przewierceniem z zewnątrz. Dzięki takim zabezpieczeniom domownicy mogą być spokojni o swój dom, ponieważ każdy z tych elementów udaremnia pracę włamywaczy chcących dostać się do środka.

Bezpieczne okna ze Szczecina- 30 lat doświadczenia

Firma Framex mieszcząca się w Szczecinie posiada 30-letnie doświadczenie w profesjonalnej produkcji okien zgodnych z aktualnymi wytycznymi technicznymi. Okna PCV Szczecin – możliwość dostosowania okien do wymagań technicznych i własnych przy jednoczesnej oszczędności pieniędzy. Oprócz wysokiej funkcjonalności, izolacji cieplnej, regulacji akustyki jest możliwość wyboru koloru z szerokiego wachlarza odcieni a także wybór elementów antywłamaniowych. Dzięki temu można uzyskać nie tylko bezpieczne okna PCV, lecz także idealnie pasujące do kolorystyki budynku.

W jubileuszowym roku 2021 oferuje nowoczesne okna PERLLO, które są zgodne z tegorocznymi wytycznymi. Są one jeszcze bardziej restrykcyjne niż te z roku poprzedniego, lecz dzięki możliwości szybkiego dostosowania się do zmian – Framex już teraz gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakość swoich wyrobów.