Zakup maszyn stolarskich – i co dalej?

maszyny stolarskie

Wielopiły, strugarki czterostronne, wiertarki, brykieciarki, nakładarki kleju i inne… Wyposażenie dobrego zakładu stolarskiego nie jest łatwe.

Prosto jest kupić sprzęt dla firmy, dużo ciężej – kupić produkty dobrej jakości, najciężej – nie przepłacić za nie. Dobra maszyna stolarska potrafi znacząco ułatwić pracę zakładu. W przypadku niemieckiej firmy Henrik WINTER HOLZTECHNIK jest w czym wybierać. 25 lat funkcjonowania na rynku pracy daje wiele możliwości i doświadczenia. Producent posiada szeroką gamę produktów, z których pomoże skroić opcje na każdą kieszeń i potrzeby. Warto jednak zauważyć, to fakt, że sprzęt nie jest jedynym, co HOLZTECHNIK ma do zaoferowania klientom. Wsparcie merytoryczne bywa czymś również nieocenionym.

Wsparcie i łatwość usług

W obecnych czasach nikogo nie dziwi, że przewagę konkurencyjną tworzą nie tylko produkty, ale także wsparcie udzielane klientom, łatwość składania zamówień i zlecania ewentualnych napraw, usługi dodatkowe. Nie dotyczy to jedynie gigantów technologii informatycznych i sieci komórkowych. Podobne działania możemy znaleźć także w branży przemysłu drzewnego.

Henrik WINTER HOLZTECHNIK służy radą w wyposażeniu zakładu stolarskiego. 25 lat doświadczenia pozwala bez trudu pomóc wybrać urządzenia o odpowiedniej wydajności i funkcjonalności – tak, aby nie mnożyć niepotrzebnie kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości produkcji. Co więcej, Henrik WINTER HOLZTECHNIK – https://winter-holztechnik.pl/ – wspiera także w zaplanowaniu całego procesu produkcyjnego. Maszyny i ich ustawienie muszą odpowiednio ze sobą współgrać. Zbyt słaba maszyna dla danego zakładu potrafi znacząco spowolnić proces produkcyjny i stworzyć swego rodzaju „zator”. Rozwiązaniem jest szczegółowe rozplanowanie wszystkich elementów procesu.

Maszyny stolarskie – części zamienne

Każda osoba pracująca w fabryce lub zakładzie (niekoniecznie stolarskim) wie, że maszyny potrzebują regularnego serwisowania oraz dostępu do części zamiennych. Przy podejmowaniu decyzji o zakupie koniecznie trzeba sprawdzić cenę, a przede wszystkim dostępność elementów zapasowych. Żaden przedsiębiorca nie może sobie pozwolić, aby wstrzymać produkcję z powodu tymczasowego braku części zamiennych.

Henrik WINTER HOLZTECHNIK nie tylko wyposaża zakłady stolarskie w potrzebne narzędzia, ale służy także wsparciem w późniejszym okresie użytkowania. Firma oferuje w dobrych cenach części zamienne i po złożeniu zamówienia, wysyła je niezwłocznie pocztą. Jest to szybka droga działania dla klientów, w celu jak najszybszej pomocy kupującym.