Listwy Lagrus – sposób na nadanie wnętrzu luksusowego charakteru

listwy przypodłogowe

Każdy z nas pragnie żyć w pięknym domu. Jednak o jego walorach estetycznych nie będzie świadczyć jedynie piękna elewacja – to, co najważniejsze, znajduje się bowiem we wnętrzu. To właśnie tam odbywać się będzie lwia część naszego domowego życia. Dlatego wystrój całego domu powinien być estetyczny i harmonijny. Przydatnym elementem aranżacji bez wątpienia są listwy Lagrus.

Każdy z nas pragnie żyć w pięknym domu. Jednak o jego walorach estetycznych nie będzie świadczyć jedynie piękna elewacja – to, co najważniejsze, znajduje się bowiem we wnętrzu. To właśnie tam odbywać się będzie lwia część naszego domowego życia. Dlatego wystrój całego domu powinien być estetyczny i harmonijny. Przydatnym elementem aranżacji bez wątpienia są listwy Lagrus.

Listwy Lagrus – krótka charakterystyka

Listwy Lagrus reprezentują rodzaj produktów, który określa się skrótem MDF. Pod tymi trzema literami kryje się termin Medium Denisity Fibreboard. Wyroby należące do tego segmentu są bardzo wytrzymałymi i estetycznymi listwami przypodłogowymi. Montuje się je na krawędziach łączenia się ściany z podłogą. Dzięki temu te newralgiczne miejsca są chronione przed uszkodzeniami ścian i parkietu oraz przed uciążliwymi zabrudzeniami. Listwy Lagrus, reprezentujące grupę MDF, odznaczają się wysoką wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Produkt ten jest stworzony z ciasno sprasowanych włókien drzewnych, które w dodatku są wzmocnione przez klej i lakier.

listwy przypodłogowe

Idealne rozwiązanie dla każdego Klienta!

Listwy Lagrus nie posiadają jednak wyłącznie wysokich walorów wytrzymałościowych. Opisywany rodzaj listew przypodłogowych odznacza się również ponadprzeciętnymi właściwościami estetycznymi. Jest to możliwe dzięki wszechstronnym możliwościom modyfikacji wyglądu listew. Klient, decydując się na zakup produktu, może wybrać w zasadzie jego dowolną formę, czy wzór. Ponadto listwy Lagrus mogą być lakierowane na praktycznie wszystkie kolory, które pochodzą z palet RAL, ICA i NCS. Dzięki temu z powodzeniem można je zastosować w praktycznie dowolnym pomieszczeniu, bez względu na jego przeznaczenie, wystrój czy kolorystykę.

Zadbaj o estetykę swojego zakładu pracy, wykorzystując do tego celu listwy Largus!

Należy jednak pamiętać o tym, iż wysoka estetyka wystroju wnętrz nie powinna cechować tylko prywatnych mieszkań. Szczególną uwagę należy przyłożyć do reprezentacyjnego wyglądu pomieszczeń, w których jest prowadzona działalność gospodarcza. Schludny wygląd gabinetów, lokali gastronomicznych oraz przestrzeni biurowych niesie za sobą duże korzyści. Po pierwsze, odwiedzający nasz punkt usługowy klienci będą mile zaskoczeni tym, jak ładny jest nasz zakład. To bez wątpienia jest znakomitą reklamą naszych kompetencji, ponieważ nie ma nic lepszego dla przedsiębiorcy, jak opinia osoby, która dba o swój wizerunek. Po drugie, pracownicy pracujący w zadbanych i eleganckich miejscach pracy, będą bardziej efektywnie wykonywać swoje obowiązki, co przyniesie nam dodatkowe korzyści finansowe. Po trzecie, dobrze zaprojektowane i porządnie wykończone pomieszczenia o wiele wolniej niszczeją. Ochroni nas to zatem przed kolejnym drogim remontem, który musielibyśmy wykonać w niedalekiej przyszłości. W osiągnięciu tych celów pomoże nam oczywiście zastosowanie takich produktów, jak listwy Lagrus.

Jak ochronić swoje dziecko przed zakażeniem lub skalczeniem?

Listwy Lagrus są również wyrobem, który zapewnia bezpieczeństwo małym dzieciom. Osłaniając granice łączenia się ścian z podłogą, listwy zabezpieczają bardzo ostrą krawędź. Ponadto w jej ciągu mogą występować wyszczerbienia paneli podłogowych, czy odkładanie się zabrudzeń. Małe dziecko, które raczkując, dotyka rączkami całej podłogi, łatwo może się skaleczyć, wsadzając palce pomiędzy ostre załomy. Ponadto jego rączki będą bardzo zabrudzone, gdy zacznie grzebać palcami tam, gdzie zbiera się kurz i inne osady. Jest to najprostsza metoda do złapania zakażenia. Dlatego powinniśmy ochronić nasze małe pociechy przed tego typu “atrakcjami”. Zabezpieczmy zatem te niebezpieczne miejsca, stosując listwy Lagrus.

Zalety, jakie prezentują listwy Lagrus

Wszystkie wymienione wyżej argumenty jasno pokazują, że listwy Lagrus są obowiązkowym elementem wystroju każdego dobrze zaprojektowanego wnętrza. Opisywany produkt posiada ponadprzeciętne walory wytrzymałościowe i estetyczne, pasuje do pomieszczeń o dowolnym przeznaczeniu i zapewnia bezpieczeństwo domownikom, a w szczególności – tym najmłodszym.