Kocyk Minky – podaruj swojemu dziecku wyjątkowe otulenie

dziecko

Przyjście dziecka na świat czy  wymiana wyposażenia naszych pociech, to egzamin dla każdego rodzica czy opiekuna. Ogromna dostępność różnorodnych produktów dostępnych na rynku powoduje, że niejednokrotnie rodzice stają przed trudnym wyborem, chcąc podarować dziecku produkt najwyższej jakości. Kocyk to jeden z podstawowych elementów wyprawki każdego Malucha. Kocyk Minky cieszy się ogromnym uznaniem. W czym tkwi sekret jego popularności? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Zaczynamy!

Minky – wymarzony materiał każdego Malucha

Kocyk Minky to wyjątkowo trafiony produkt dla każdego noworodka i starszego dziecka. Cechą charakterystyczną materiału Minky to z całą pewnością niezwykła miękkości oraz puszystość. Jest też bardzo mięsisty, przez co wtulenie się w tak uroczy koc, daje każdemu dziecku prócz odpowiedniej ochrony termicznej, także niezwykłe poczucie bezpieczeństwa i komfortu snu czy odpoczynku. Co więcej, kocyk minky nie wywołuje podrażnień skóry oraz alergii, co potwierdza certyfikat Oeko – Tex Standard 100. Kocyk Minky jest produktem najwyższej jakości, który zachwyca zarówno rodziców, jak i przede wszystkim ich dzieci.

Szata graficzna – dopasuj kocyk minky do własnych upodobań

Kocyk Minky prócz tego, że zapewnia dziecku doskonałą ochronę, to dodatkowo jest niezwykle designerskim elementem łóżeczka, kołyski czy wózka. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że koc można dopasować zarówno do dziewczynki, jak i chłopca w różnym wieku. Przykłady niezwykle ciekawych motywów można mnożyć – od uroczych alpak, aż po nowoczesne motywy aniołków. Prócz tematu przewodniego kocyka minky można także wybrać kolor tła. Odcienie szarości, róże, fiolety, czerwienie, żółcie, granaty i wiele innych. Jaki kolor uwielbia Twoje dziecko?. Do wyboru rodzica pozostaję także rozmiar koca – wszystko po to, by spełnić oczekiwania każdego Malucha.

Wiele zastosowań dziecięcego kocyka

Kocyk minky to jeden z najbardziej funkcjonalnych elementów wyprawki. Znajdzie zastosowanie zarówno w pokoju dziecka, jak i na wycieczce czy spacerze. Będzie nieodzownym elementem każdego dnia, zarówno podczas mroźnej zimy, jesieni czy chłodnych letnich nocy. Co więcej, prócz tego, że otuli ciało naszego dziecka, to dodatkowo posiada także walory sensoryczne. Wszyte kolorowe metki z boku kocyka rozwijają zdolności manualne dziecka.

Szukasz produktów najwyższej jakości w związku z nadejściem na świat Twojego dziecka? Pragniesz podarować swojemu Maluchowi nowy kocyk? A może nie masz pomysłu na prezent? Kocyk Minky będzie strzałem w dziesiątkę!. Do dzieła!.