Izolacja termiczna przy współpracy z Merxu może być tańsza!

budowa

Izolacja termiczna budynku jest niezwykle ważna, bo dzięki niej zmniejszamy rachunki za ogrzewanie i poprawiamy mikroklimat w każdym domu. W czasach, gdy materiały termoizolacyjne drożeją w zawrotnym tempie, każda firma powinna szukać sprawdzonych dostawców, którzy zapewnią dobrej jakości towar w niskiej cenie. Czy stosowane nowoczesnych rozwiązań zakupu B2B takich jak Merxu jest dobrym rozwiązaniem?

Czym jest Merxu i jak działa?

Merxu jest platformą B2B, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców z branży budowlanej, szukających pewnych dostawców i oferujących towar najwyższej jakości, ale możliwy do zakupu w dobrej cenie. To genialne rozwiązanie umożliwia nawiązanie kontaktów z firmami z całego świata. Szeroki wybór asortymentu i korzystne ceny sprawiają, że jest to rozwiązanie, którym warto się zainteresować szczególnie w czasach gigantycznej inflacji w całej branży budowlanej.

Merxu to prawie 20000 firm i 3 miliony produktów, które można mieć u siebie niemal od ręki. Elektronarzędzia, sprzęt budowlany i materiały do izolacji, to wszystko i o wiele więcej możemy kupić, rejestrując się na tej platformie.

Nowoczesne rozwiązania termoizolacyjne na Merxu

W rodzimych składach budowlanych stałą popularnością cieszą się dobrze znane wszystkim materiały izolacyjne takie jak wełna mineralna czy styropian. Możemy tam dostać różne rodzaje i grubości tych materiałów, które oferują całkiem przyzwoite parametry izolacyjne. Niestety nie sposób w nich znaleźć rozwiązań, które umożliwiają uzyskanie znakomitej termoizolacji przy zachowaniu bardzo cienkiego materiału.

Merxu zapewnia dostęp do takich innowacji jak Aluthermo Quattro. To nowoczesne rozwiązanie umożliwia ocieplenie dachu materiałem o grubości nieprzekraczającej 1 cm! Jest on szczególnie pomocny w trudno dostępnych przestrzeniach, które uniemożliwiają zastosowania klasycznych materiałów izolacyjnych. Chcąc poznać pełen asortyment firm na Merxu, warto zaglądnąć na stronę https://merxu.com/pl/c/izolacja-cieplna-b999017c8c224b2a87ed0f1893341fc9/

Współpraca B2B, która przynosi wymierne korzyści

B2B to rodzaj współpracy biznesowej pomiędzy dwoma podmiotami gospodarczymi, który zapewnia korzyści dla 2 lub więcej stron danej transakcji. W przypadku Merxu to spore profity płynące nie tylko z zakupu materiałów do termoizolacji. Pomimo że gałąź ta jest tam dość mocno rozbudowana i dostać możemy oprócz rozwiązań innowacyjnych, również produkty bardziej klasyczne, takie jak pistolety do piany czy płyty izolacyjne, wybór tego rozwiązania zapewnia też dostęp do wielu innych urządzeń i materiałów z szeroko rozumianej branży budowlanej.