Co powiesz na rozgrzewające kształty?

grzejniki

Przenosząc się do aranżacji wnętrz lat 80. i 90., oczyma wyobraźni widzimy jednakowe, nijakie i szare wnętrza z drewnianą boazerią, starymi dywanami i ogromną, przytłaczającą meblościanką. Wszystkie mieszkania wyglądały wówczas podobnie, w sklepach oferowano wszędzie jednakowe meble i okrojony wybór wzorów. Kolejnym, wspólnym dla wszystkich elementem były toporne, żeliwne kaloryfery żeberkowe. Wszyscy znamy ten wygląd – poszarzała, chropowata w dotyku “grzewcza harmonijka”, niezmiernie trudna do czyszczenia i szpecąca wnętrze. Królowała w naszych domach przez długie lata, kiedy to przyzwyczailiśmy się do kaloryferów jako przykrej, niezmiennej konieczności. Jednak czasy się zmieniają, jak i zmienia się podejście do grzejników. Oprócz aspektów funkcjonalnych i różnorodnych modeli, jak grzejniki łazienkowe czy grzejniki drabinkowe, liczy się również efekt dekoracyjny.

Grzejniki łazienkowe, pokojowe… czyli grzejniki dopasowane do wnętrza

Obecne czasy przyniosły widoczny rozwój w zakresie designu i jakości produktów – producenci grzejników stale zaskakują nas swoją kreatywnością i nowoczesną technologią, oferując nam produkty ponad nasze oczekiwania. Trudno się zdecydować, który model wybrać, bo wszystkie są intrygujące i niosą znaczący efekt dekoracyjny – to się nazywa postęp. Do wyboru mamy nowoczesne grzejniki łazienkowe, nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. W ofercie znajdziemy grzejniki łazienkowe żeberkowe, poziome i grzejniki drabinkowe, który zachwycą dbałością o detale i najwyższą jakością materiałów: ze stali nierdzewnej, chromowane lub też z podłączeniem bocznym. Takie grzejniki łazienkowe podkreślą indywidualność pomieszczenia, a niebanalne modele i szeroka gama kolorystyczna zapewnią efekt dekoracyjny.

Nowoczesność widać również w grzejnikach pokojowych – różnorodność wzorów i kolorów wręcz zdumiewa. Grzejniki występują w atrakcyjnych wariantach i zadziwiających, intrygujących formach – grzejniki łazienkowe w formie węża czy elips oraz drabinkowe grzejniki w kształcie labiryntu. Dla przykładu, w grzejnikach Radox model Invisible wood świetnie dopasuje się do wnętrz drewnianych, a model Maze będzie wyjątkową ozdobą w szczególności w loftowych budynkach. Awangardowym i innowacyjnym rozwiązaniem są także grzejniki szklane – Nowa Mirror będący lustrem powiększającym optycznie pomieszczenie oraz Nova Glass Motyw z unikalną możliwością dobrania stylowej grafiki na obudowę grzejnika – spektakularny efekt dekoracyjny gwarantowany! Wszystkie warianty występują w szerokiej palecie kolorystycznej, z kolorami basic, special oraaz lux. Można dobrać wysokość czy szerokość grzejników łazienkowych i grzejników drabinkowych, co wiąże się też z różną ich wagą, pojemnością wodną oraz ceną. Przed zakupem przygotuj pomiary swojego pomieszczenia lub zacznij od doradztwa fachowców z Radox Radiators.

Efekt dekoracyjny grzejników – piękno i funkcjonalność

Grzejniki łazienkowe i grzejniki drabinkowe nowej generacji to produkty wysokiej jakości z całkiem innego wymiaru – zapomnijmy o szpetnych kaloryferach, nowoczesne grzejniki niosą nie tylko przyciągający wzrok efekt dekoracyjny, ale również większą wydajność, niezawodny komfort cieplny i zaspokojenie estetycznych potrzeb oraz oczekiwań Klientów. W ofercie Radox Radiators znajdziemy również grzejniki elektryczne oraz różne dodatkowe akcesoria: relingi, zawory do grzejników czy głowice termostatyczne. Sprawdź pełną ofertę na stronie radoxradiators.pl i koniecznie zobacz gotowe inspiracje z grzejnikami drabinkowymi i grzejnikami łazienkowymi!